Jika - Česká kvalita a inovace v každém detailu

jika-historie

Představujeme vám českou značku Jika

Jika je jedním z nejvýznamnějších výrobců sanitární keramiky v České republice. Značka, která se může pochlubit více než stoletou tradicí, nabízí širokou škálu produktů, které se vyznačují vysokou kvalitou, moderním designem a cenovou dostupností.

Proč si vybrat Jika?

  1. Tradice a kvalita – Jika vyrábí sanitární keramiku již od roku 1878, což svědčí o jejich zkušenostech a důrazu na kvalitu.
  2. Inovace – Jika neustále sleduje nové trendy a technologie, aby svým zákazníkům nabídla nejmodernější a nejefektivnější řešení.
  3. Ekologie – Výrobky Jika jsou navrženy s ohledem na životní prostředí, což zahrnuje úsporu vody a využití ekologických materiálů.

Kolekce produktů Jika

1. Jika Cubito Pure Moderní a minimalistický design, který se hodí do každé koupelny. Tato série nabízí širokou škálu umyvadel, WC a koupelnového nábytku.

2. Jika Mio Elegantní a sofistikovaná série, která klade důraz na komfort a estetiku. Vhodná pro náročné zákazníky, kteří hledají luxusní řešení.

3. Jika Tigo Kompaktní řešení pro malé koupelny. Tato série nabízí inteligentní úložné prostory a prostorově úsporný design.

4. Jika Deep by Jika Inovativní série s důrazem na hluboké a prostorné umyvadla, která poskytují maximální komfort a funkčnost.

5. Jika Cube Moderní série s ostrými liniemi a geometrickými tvary, která přináší do koupelny moderní a stylový vzhled.

6. Jika Petit Praktická a funkční série, navržená pro malé koupelny. Nabízí chytrá řešení pro úsporu prostoru bez kompromisů na stylu a kvalitě.

7. Jika Lyra Plus Praktická a cenově dostupná řada, která kombinuje funkčnost s moderním designem. Ideální volba pro každodenní použití.

8. Jika Zeta Klasická série s jednoduchými liniemi a nadčasovým designem, vhodná pro všechny typy koupelen.

9. Jika Dino Spolehlivá a odolná série, která nabízí vysokou kvalitu za dostupnou cenu. Perfektní volba pro ty, kteří hledají praktičnost a dlouhou životnost.

10. Jika Art Luxusní a umělecká série, která přináší do koupelny jedinečný design a estetiku. Ideální pro ty, kteří chtějí vyniknout a přinést do svého domova kousek umění.

Produkty Jika jsou synonymem pro spolehlivost, estetiku a inovace. Vyberte si z našich produktů a přesvědčte se sami o jejich kvalitě.